Юні танцівниці зразкового аматорського ансамблю танцю «Перлина» дебютували в Києві на Всеукраїнському чемпіонаті танцю «Dance’s Heart Fest» і зайняли друге місце
Поділитися в
Копіювати посилання
Талановита малеча колективу-супутника зразкового аматорського ансамблю танцю «Перлина» Роменського міського Будинку культури дебютували в Києві на Всеукраїнському чемпіонаті танцю «Dance’s Heart Fest» з танцювальною композицією «Explosive team».
Юні танцівниці вибороли друге місце.
Серед членів журі – відомий україно-венесуельський шоу мен, хореограф, танцівник та співак Амадор Лопес, а також українська співачка, учасниця телевізійного шоу «Танці з зірками» та бек-вокалістка MONATIKа – Lida Lee.
Керівник колективу – Ольга Рудько.
За повідомленням сайту Роменської міської ради
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: