Юні танцівниці зразкового аматорського ансамблю танцю «Перлина» дебютували в Києві на Всеукраїнському чемпіонаті танцю «Dance’s Heart Fest» і зайняли друге місце 

 Поділитися

Поділитися в

Талановита малеча колективу-супутника зразкового аматорського ансамблю танцю «Перлина» Роменського міського Будинку культури дебютували в Києві на Всеукраїнському чемпіонаті танцю «Dance’s Heart Fest» з танцювальною композицією «Explosive team».

 

Юні танцівниці вибороли друге місце.

 

Серед членів журі – відомий україно-венесуельський шоу мен, хореограф, танцівник та співак Амадор Лопес, а також українська співачка, учасниця телевізійного шоу «Танці з зірками» та бек-вокалістка MONATIKа – Lida Lee.

 

Керівник колективу – Ольга Рудько.

 

За повідомленням сайту Роменської міської ради

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору