З 1 квітня перевезення на приміських маршрутах організовуватиме Роменська міська рада  

 Поділитися

Поділитися в

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 30 березня, на виконкомі Роменської міської ради.

Отож, з 1 квітня Роменська міська рада набуває повноважень організатора перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Роменської міської територіальної громади. Перевізники поки що не змінюються.

За словами начальниці управління економічного розвитку Роменської міської ради Юлії Янчук, сьогодні громада прийняла ті маршрути, які були затверджені розпорядженням Сумської ОДА. Але вже за три місяці їх можна змінити на основі побажань жителів та старост сіл.

На виконкомі прозвучала пропозиція не відтягувати процес на три місяці, а внести пропозиції просто сьогодні. Проте, Юлія Янчук пояснила, що це зараз законодавчо не можливо.

«Протягом 3 місяців не можна змінювати поки не буде затверджена оця діюча мережа, потім будуть затверджені умови проведення конкурсу. І аж потім ми зможемо внести зміни або затвердити в новій редакції мережу», – прокоментувала чиновниця.

Маршрути, які організовуватиме Роменська міська рада з 1 квітня:

Ромни – Посад; Ромни – Галка; Ромни – Мале; Ромни – Гаврилівка; Ромни – Малі Бубни; Ромни – Калинівка з заїздом в Горове; Ромни – Перехрестівка; Ромни – Левондівка; Ромни – Кашпури; Ромни – Плавинище; Ромни – Сененкове – Кононенкове; Ромни – Пустовійтівка – Вовківці; Ромни – Рогинці; Ромни – Біловоди – Москалівка; Ромни – Левченки; Ромни – Пустовійтівка; Ромни – Правдюки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору