З 1 листопада заборонено вилов риби на зимувальних ямах

Екологія, Природа 17:44, 28.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

З настанням холодів риба збирається в зграї та йде на зимівлю, стаючи особливо вразливою. Щоб зберегти водні біоресурси, наказом Сумського рибоохоронного патруля з 1 листопада до початку нерестового періоду заборонено вилов риби у межах зимувальних ям.

Перелік таких місць – на сайті Сумського рибоохоронного патруля.

Порушників притягуватимуть до відповідальності.
У разі виявлення незаконного вилову – телефонуйте на гарячу лінію (096) 83-82-570.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору