З 11 квітня розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

Суспільство 16:05, 1.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

До відома усіх жителів Роменської міської територіальної громади, з 11 квітня 2022 року розпочинається весняно-літня заборона на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області, що триватиме протягом трьох місяців.
Відтак заборонено здійснення любительського і спортивного рибальства на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах у такі строки:
– у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 11 квітня по 30 травня 2022 року включно;
– у всіх водосховищах з 11 квітня по 20 червня 2022 року включно;
– у придаткових водоймах (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми) з 11 квітня по 10 липня 2022 року включно.
Оголошено нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області, крім тих, що знаходяться в межах населеного пункту, де дозволяється любительський лов риби з берега однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом.
Порушення правил рибальства в цей час карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за грубе порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору