З 16.00 на Сумщині вводяться графіки погодинних відключень світла

ЖКГ 14:56, 22.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Від 16:00 — зміни у графіках погодинних відключень

Відповідно до команди з НЕК «Укренерго», з 16:00 вводяться графіки погодинних відключень (ГПВ) в обсязі 2,5 черги.

Усі споживачі, які наразі відключені за графіками аварійних відключень (ГАВ), будуть знову підключені.

 

Звертаємо увагу: на початку та наприкінці знеструмлення можливе відхилення до 30 хвилин — цей час необхідний для здійснення технічних перемикань, повідомляє АТ Сумиобленерго.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору