З 16.00 на Сумщині вводяться графіки погодинних відключень світла
Поділитися в
Копіювати посилання
Від 16:00 — зміни у графіках погодинних відключень
Відповідно до команди з НЕК «Укренерго», з 16:00 вводяться графіки погодинних відключень (ГПВ) в обсязі 2,5 черги.
Усі споживачі, які наразі відключені за графіками аварійних відключень (ГАВ), будуть знову підключені.
Звертаємо увагу: на початку та наприкінці знеструмлення можливе відхилення до 30 хвилин — цей час необхідний для здійснення технічних перемикань, повідомляє АТ Сумиобленерго.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: