З дозволу роменського посадовця в центральному парку «нарубали» дерев на понад 1 500 000 гривень + ФОТО

Кримінал 16:13, 2.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

На Роменщині правоохоронці викрили посадовця, який спричинив  шкоди довкіллю на суму понад 1 500 000 гривень.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 42-річний  житель Роменського району перебуваючи на посаді директора одного із комунальних підприємств добре знаючи, що парк-пам’ятка,  що знаходиться в місті, є об’єктом природно-заповідного фонду та на проведення будь-яких робіт потрібні відповідні дозволи, в жовтні минулого року надав дозвіл місцевому жителю на порубку дерев породи: клен, ясен, береза та акація.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 252  “Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду ” та ч. 2 ст. 364 “Зловживання владою або службовим становищем” Кримінального кодексу України та вже оголосили 42-річному чоловіку про підозру.

Поліція Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору