З початку року на Роменщині було 20 загорянь в екосистемах

 Поділитися

Поділитися в

Такі дані повідомив начальник 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у  Сумській області Сергій Рогіз під час чергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

«З початку року на території Роменського району було зафіксовано та ліквідовано 20 загорянь в екосистемах. Під час гасіння однієї з пожеж на місці випаленої трави було виявлено тіло людини», – сказав він.

«В умовах загроз і небезпек нинішнього часу питання дотримання заходів пожежної безпеки лісів, сільськогосподарських угідь, проведення роз’яснювальної роботи  з населенням надзвичайно актуальне», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Денис Ващенко.

За результатами розгляду даного питання прийнято відповідні рішення районної комісії, визначені завдання лісогосподарським підприємствам,  територіальним громадам району щодо дотримання заходів пожежної безпеки, пишуть на сайті Роменської РДА.

Крім цього, члени комісії розглянули питання щодо стану створення та накопичення місцевих матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також питання щодо функціонування місцевих систем оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, проведення їх модернізації.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору