З початку року над Роменщиною знищено 17 російських БпЛА
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі, 17 лютого, у небі над Роменською громадою мобільною вогневою групою у складі ЗСУ збито 1 ворожий БпЛА.
З початку 2025 року підрозділами ППО області над Роменщиною знищено 17 російських безпілотників, повідомляє голова Роменської РВА Валентина НАЗАРЕНКО.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: