З початку року над Сумщиною збили 431 російський безпілотник

Війна 10:00, 17.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 лютого, у небі над Сумщиною наші зенітники збили 8 ворожих БпЛА типу “Шахед”.

З початку 2025 року підрозділами ППО Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил територіальної оборони ЗСУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби, добровольчих формувань області вже ліквідовано 431 російський безпілотник, повідомляє Сумська ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору