З учнівської лави – до армії

Армія, Освіта 15:22, 11.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Розпочався весняний призов, під час якого армійські лави поповнять тисячі юнаків з різних областей України. Серед них – випускники Роменського ВПУ, які готові присягнути на вірність батьківщині.

“10 червня 2021 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено достроковий захист дипломних робіт для 7 учнів групи АСЕ-4, які вирушають на строкову службу до лав Збройних Сил України. Головач Даніїл, Даценко Дмитро, Іваненко Андрій, Коцур Артем, Кухар Сергій, Мороз Віктор, Тетерюк Артем отримали високі оцінки за дипломні проекти з професії «слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Присутній на захисті представник місцевого військового комісаріату запевнив, що здобуті у закладі освіти фахові знання та вміння стануть у пригоді майбутнім військовослужбовцям під час несення служби”, – пишуть на сторінці ДТПНЗ “Роменське ВПУ”.

Юнаків привітали представники адміністрації училища, викладачі, майстри виробничого навчання та побажали з честю виконати свій громадянський обов’язок, захищати цілісність і суверенітет України з вірою у могутність своєї держави і змужнілими повернутися додому.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору