З’явилася надія на те, що у Роменському ліцеї ім. Петра Калнишевського добудують їдальню

Діти, Освіта 10:48, 11.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ми вже писали про те, що учні, педагоги та працівники Роменського ліцею ім. Петра Калнишевського харчуються у підвальному приміщенні, на глибині більше, ніж 2, 2 м.

Площа їдальні не відповідає вимогам нових санітарних правил стосовно приготування їжі та харчування учнів.

Тому ще навесні депутат Роменської міської ради Василь Ремінець  звернувся до голови Роменської міської ради Олега Стогнія щодо виділення коштів на фінансування коригування проектної кошторисної документації та проведення експертизи, виготовленої у 1991 році на прибудову шкільної їдальні цього закладу.

За його словами, це дасть змогу подати документи для подальшого фінансування проекту за державною програмою «Велике будівництво».

Так от, на липневій сесії міськради депутати надали дозвіл внести зміни в проєктно-кошторисну документацію на прибудову приміщення їдальні до будівлі школи.

«Проєктно-кошторисна документація обрахована інститутом Сумбудпроект. Сума складає 537 тисяч. Вона не зміниться, хіба що зміняться ціни на будматеріали. А сума монтажних робіт з обладнанням складає до 3 млн. грн», – повідомила директор Роменського ліцею ім. Петра Калнишевського Валентина Судьїна.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору