За 33 дні повномасштабного російського вторгнення правоохоронці Сумського районного управління поліції відреагували на майже 2 тисячі повідомлень громадян

Війна, Поліція 13:00, 28.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

У переважній більшості до поліції надходять повідомлення про підозрілих осіб і транспортні засоби, мародерів, виявлення маячків, міток, дронів та інші види правопорушень.
Поліцейські із залученням представників інших правоохоронних органів цілодобово забезпечують реагування на повідомлення громадян та надання відповідної допомоги.
У рамках посиленого режиму несення служби працівники поліції здійснюють заходи з підтримання безпеки громадян та порядку на вулицях міста. Вони запобігають протиправним проявам, перевіряють підозрілі авто, чергують на блокпостах та охороняють стратегічні об’єкти інфраструктури.
Поліцейські продовжують пильнувати за дотриманням громадянами обмежень у період комендантської години. Тож вкотре зауважуємо про заборону перебування на вулицях та в інших громадських місцях з 20.00 до 05.00 години, лише за винятком переміщення до укриттів під час сигналу тривоги. В такому випадку громадяни зобов’язані мати з собою документи, що посвідчують особу.
Крім того, правоохоронці супроводжують колони автотранспорту, які виїхали з небезпечних місць, а також інформують громадян щодо подальшого переміщення залізничним транспортом до західних міст держави.
Все буде Україна!
Поліція Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору