За допомоги міжнародного фонду AVSI в школах Роменської громади будуть облаштовувати бомбосховища + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Міжнародний фонд AVSI незабаром розпочне свою роботу в Роменській міській територіальній громаді.

Про це повідомляє директор Роменської школи №11 Вікторія Зеленська.

9-го вересня 2022 року в Ромни на запрошення народного депутата України Максима Гузенка, завітали представники міжнародного фонду AVSI.

Під час зустрічей в відділі освіти Роменської міської ради за участю начальника відділу Ірини Івницької та на базі Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 представники фонду обговорили конкретні плани по діяльності фонду. А саме щодо надання гуманітарної допомоги школярам пільгових категорій та ВПО, допомоги з облаштування бомбосховищ в закладах освіти, де навчаються учні за очною та змішаною формами навчання.

А ще – двадцять педагогів Роменської громади незабаром стануть учасниками міжнародної програми з підготовки до впровадження міжнародного проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій та захист найбільш уразливих верств населення», який за підтримки інституцій ООН, реалізуватиме благодійний італійський фонд «AVSI».

В рамках проекту педагогів закладів освіти Роменщини будуть навчати надавати психологічну та емоційну підтримку дітям вразливих категорій. Учасники проекту візьмуть участь у навчальних тренінгах, мета яких – ознайомити педагогів з методикою надання психологічної й емоційної підтримки учням та вчителям у період війни.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору