За два місяці над Роменщиною збили 23 ворожиж БпЛА. Цієї ночі – теж мінус один
Поділитися в
Копіювати посилання
З початку цього року підрозділами ППО області над Роменщиною знищено 23 російських безпілотників.
Сьогодні вночі, 27 лютого, мобільною вогневою групою у складі ЗСУ збито ворожий БпЛА, повідомляє голова Роменської РВА Валентина Назаренко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: