За два місяці зими над Сумщиною збили 575 Шахедів
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 2 березня, у небі над Сумщиною наші зенітники збили 19 ворожих БпЛА типу «Шахед».
З початку 2025 року підрозділами ППО області вже знищено 575 російських «стерв’ятників», які летіли в Україну вбивати мирних людей, руйнувати наші оселі, садочки, школи, лікарні, системи життєзабезпечення населених пунктів, повідомляє Сумська ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: