«За» і «проти»: перейменування пустовійтівської вулиці Травневої на вулицю загиблого військового Віталія Малиша ще будуть розглядати

Громада 10:07, 15.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Ми вже писали, що у Роменській громаді триває процес перейменування вулиць. Наразі визначаються з перейменуванням двох вулиць. У Пустовітівці Травневу – на вулицю Віталія Малиша, земляка, який загинув на війні. Та в Ромнах 2-й провулок Монастирської – на Академічний узвіз.

Саме щодо перейменування цих топонімів днями у Роменській міській раді відбулося засідання комісії з найменування (перейменування) об’єктів топоніміки.

Нагадаємо, що «…з 20 січня по 20 лютого 2023 року проходило громадське обговорення, під час якого не було подано пропозицій та зауважень від мешканців громади. Разом з тим, надійшло 2 звернення від мешканців громади, які проти перейменування зазначених об’єктів топоніміки», – пишуть на сайті Роменської міської ради.

Зазначається, що на цьому засіданні були присутні ініціативні групи, що підтримують ідею перейменування вулиці та провулку, а також, які виступають проти даної пропозиції.

«Тож члени комісії заслухали всіх бажаючих, які активно висловлювали свої аргументи, ствердження та заперечення. Після жвавої дискусії, було прийняте рішення  залишити дані питання на опрацювання з подальшим їх розглядом на робочій групі з найменування (перейменування) об’єктів топоніміки Роменської міської територіальної громади», – повідомляє Роменська міська рада.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору