За ніч над Сумщиною збито понад два десятки шахедів

Армія, Війна 13:00, 15.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 15 березня у небі над Сумщиною наші зенітники збили 22 ворожих БпЛА типу «Шахед».

 

Всього, з початку року підрозділами ППО області ліквідовано 707 російських безпілотників, які несли смерть та руйнування в Україну.

 

«Дякуємо нашим Захисникам неба за злагоджену роботу, ефективне використання зброї, захист і збережені життя. Слава Україні! Героям слава!», – зазначили у Сумській ОВА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору