За ніч над Сумщиною збито понад два десятки шахедів
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 15 березня у небі над Сумщиною наші зенітники збили 22 ворожих БпЛА типу «Шахед».
Всього, з початку року підрозділами ППО області ліквідовано 707 російських безпілотників, які несли смерть та руйнування в Україну.
«Дякуємо нашим Захисникам неба за злагоджену роботу, ефективне використання зброї, захист і збережені життя. Слава Україні! Героям слава!», – зазначили у Сумській ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: