За самовільний спуск водойми житель Андріяшівки заплатить майже 40 тисяч штрафу

 Поділитися

Поділитися в

Чоловік самовільно здійснив незаконний скид води з водойми, розташованої на території Андріяшівської сільської ради. Обсяг самовільно використаної води становить 12,6 тис м. куб.

Порушення вимог природоохоронного законодавства зафіксувала Державна екологічна інспекція в Сумській області. Під час одного із рейдів інспектор з охорони навколишнього природного середовища встановив, що в земляному тілі гідроспоруди вкопані дві поліетиленові труби, за допомогою яких проводиться скид води.

Згодом з’ясувалося, що до цього причетний місцевий мешканець, який не мав ні дозволу на спеціальне водокористування, ні права власності на зазначену водойму. На нього було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 48 КУпАП та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу у сумі 238 грн. Чоловік штраф сплатив.

Держекоінспекція направила чоловіку претензію про добровільне відшкодування 36,6 тис. грн заподіяних збитків. Однак цих коштів він не сплатив. Тож із позовом про стягнення збитків до роменського суду звернулися представники Роменської окружної прокуратури.

Суд позов задовольнив, а чоловік подав апеляцію. Та колегія суддів цивільної палати апеляційного суду залишила без змін рішення суду першої інстанції, а апеляційну скаргу особи – без задоволення.

За повідомленням Сумського апеляційного суду

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору