За тиждень-два на Роменщині можливе загострення захворювання на ГРВІ 

Здоров'я, Медицина 18:00, 11.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в Сумській області продовжує зростати. Про це повідомляє Ірина Купрієнко – в.о. генерального директора Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

«При збереженні попередньої динаміки у Роменському та Шосткинському районах через один-два тижні можна буде говорити про початок епідемічного періоду»,- зазначила Ірина Купрієнко.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору