За тиждень-два на Роменщині можливе загострення захворювання на ГРВІ
Поділитися в
Копіювати посилання
Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в Сумській області продовжує зростати. Про це повідомляє Ірина Купрієнко – в.о. генерального директора Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
«При збереженні попередньої динаміки у Роменському та Шосткинському районах через один-два тижні можна буде говорити про початок епідемічного періоду»,- зазначила Ірина Купрієнко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: