Загрози прориву кордону з боку Сумщини наразі немає – ОВА
Поділитися в
Копіювати посилання
У найближчі два тижні немає загрози прориву кордону України російськими військами з боку Сумщини. Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький в ефірі інформаційного телемарафону, пише Уніан.
“Інформацією щодо ситуації по той бік кордону ми володіємо, і на сьогодні можемо впевнено говорити, що ударних угруповань, які могли б спробувати прорвати кордон з Україною на Сумщині, зараз із того боку не спостерігається. І найближчий тиждень-два – ми можемо говорити тільки про період найближчих двох тижнів – немає ознак формування якихось ударних угруповань”, – сказав Живицький.
За його словами, кордон знаходиться під контролем, і щоденно проводяться заходи з інженерного забезпечення оборони кордону.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: