Замість дров переселенці з Луганщини привезли «трухлятину», биту цеглу та сміття + ВІДЕО

Влада, Громада 14:03, 27.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

До нашої редакції надіслали відео, на якому знято дрова, які привезли для переселенки з Луганщини Світлани Ткаченко. На відео видно, що дрова, м’яко кажучи, неякісні: трухлі і «кругляки» настільки великі, що їх неможливо порубати. Крім того, у машині з дровами пані Світлані привезли ще й цеглу та різне сміття.

«Таке відчуття, що ці дрова навантажували екскаватором. Там все: і цегла, і сміття, все трухле… Просто посміялися над людьми», – розповідає пані Світлана.

Говорить, що звернулася до «совбезу», аби їй, як переселенці, привезли дров. Надіялася, що зможе топити ними у будинку. Однак, привезли не машину дров, а кіпу сміття, яку вивернули посеред двору.

«Навіть те, що ціле, неможливо ні порубати, ні розпиляти. Воно величезне, із сучками. Мене вже сусіди по будинку питають, коли я приберу це неподобство. Бо заважає. А що я з ним зроблю? – Бо то не дрова, а просто сміття», – каже переселенка.

Додає, що вже приходили працівники з управління соціального захисту, аби перевірити якість дров.

«Подивилися, покивали. Сказали, що вони ж не знають, які там дрова грузять», – пояснює жінка.

Говорить, що днями ходила й на прийом до Роменського міського голови Олега Стогнія.

«Не пустили, сказали записуватися на прийом… А коли він буде той прийом?» – бідкається жінка.

Ми зв’язалися з начальником управління житлового-комунального господаства Оленою Петрівною Гребенюк. Саме це управління відповідальне за завезення дров таким категоріям людей.

Олена Петрівна пояснила, що це дерева аварійні: ті, які вже падають, тобто підлягають аварійному спилюванню. Звісно, що «якість» аварійних дерев – відповідна.

«Ми спилювали аварійні дерева і перевозили на «Водоканал» на зберігання. А тоді, кому треба, завозили. Там тополі і верби», – пояснила чиновниця.

Ми запитали, чи можуть пані Світлані завезти нові якісні дрова. На що отримали відповідь: «Інших немає. Людину попереджували, що є тільки такі…»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору