Заступника голови Сумської адміністрації вразила база Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України

Влада, ДСНС 10:51, 5.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 4 березня, Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України відвідав з робочим візитом заступник голови Сумської облдержадміністрації Вячеслав Печененко.

Він ознайомився з історією створення одного з кращих рятувальних формувань України, яке у своєму арсеналі має такі сили та засоби, які дозволяють виконувати практично весь спектр існуючих рятувальних робіт, і до того ж у цьому році відзначає свій ювілей – 25 років від свого створення.

Рятувальники розповіли гостям історію свого становлення та розвитку. Зокрема, презентували унікальний водолазний комплекс, збудований за стандартами NATO, де на сьогоднішній день проходять підвищення кваліфікації водолази з різних куточків країни. Базовий підрозділ РХБ-захисту ДСНС України показав свою сучасну лабораторію, обладнання та спорядження.

Також ознайомилися з побутовими умовами проходження служби рятувальним підрозділом, а також відвідали навчально – тактичний полігон, де проходять підготовку всі підрозділи Міжрегіонального центру.

«Неабияке захоплення викликали чотирилапі рятувальники Кінологічного центру ДСНС України», – повідомляють в ДСНС.

Вячеслав Печененко був вражений високим рівнем можливостей роменських рятувальників, та зазначив, що Міжрегіональний центр – велике надбання Сумського регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору