Затор на «зеленій» Сулі розбиратимуть МНС-ники

 Поділитися

Поділитися в

Ми вже писали, що в районі «зеленого» мосту Сула стала також зеленою.

У групі Риболови і мисливці пояснюють, що сталося це через бобрів.

«Декілька років тому колонія бобрів повалила дерева, що росли на березі річки. В результаті виникла пробка, яка заблокувала течію і стала прихистком для всього природнього і штучного сміття. Восени, коли рівень води трохи підіймається, в цей відстійник попадає велика кількість ряски, яка за досить невеликий час повністю вкриває всю поверхню на багато сот метрів. Враховуючи ту обставину, що саме на цьому відрізку в Сулу збігають стоки очисних споруд міста і в цьому- ж таки місці під водою проходить магістраль каналізаційних труб молокозаводу, то ситуацію можна без перебільшення назвати катастрофічною. Масштаби затору чималі, і силами небайдужих громадян та без участі спецтехніки цю проблему вирішити неможливо», – йдеться у повідомленні.

Тому організувалася група небайдужих людей, які звернулися за допомогою до влади та відповідних структур, щоб дати нове дихання річці.

«Деякий час тому самоутворилась невелика ініціативна група( Viktor Hunter, Юра Булым), які самотужки та не маючи ніякого відношення до жодної відповідної організації, почали ходить по службовим кабінетам з метою зрушити рішення цього питання з мертвої точки . Було потрачено немало власного часу і нервів, не всі керівники виявилися готовим встати з крісла в кабінеті і виїхати безпосередньо на місце затору. Але результат вже є, і він обнадійливий. На даний момент створений офіційний документ, зібрана необхідна кількість потрібних підписів, до рішення проблеми запрошені представники міської адміністрації. Сьогодні в міськраді відбулася зустріч між учасниками ініціативної групи, службовцями рибоохорони та представником влади, що контролює вирішення цього питання. Він пояснив, що затор буде розбиратись силами спецтехніки Роменської бригади МНС. Від імені всіх рибалок і любителів природи, хочу звернутися до її очільника Сергія Бєляєва, з проханням надати максимально можливу допомогу», – йдеться у повідомленні.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору