Завдяки оперативному втручанню голови Сумської ОВА вдалося запобігти екологічному забрудненню Роменського району нафтопродуктами + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

В Андріяшівській громаді стався витік нафтопродуктів. Вчора голова Сумської ОВА Володимир Артюх оперативно прибув на територію громади, щоб з’ясувати, на скільки серйозний витік нафтопродуктів і які його наслідки для людей і довкілля. Також в інспектуванні взяли участь керівник Роменської РВА Денис Ващенко, спеціалісти Державної екологічної інспекції у Сумській області та керівництво громади.

«Ми отримали повідомлення від місцевого фермера, що на його полях, які він орендує, виявлено виток нафтопродуктів, – пояснила Володимиру Артюху голова Андріашівської громади Інна Дибчинська. – Ми запросили екоінспекторів. Спеціалісти зазначили, що на трьох полях цього аграрія не виявлено плям нафти, але на земельних ділянках виявили розлив нафтопродукту».

Також, як стало відомо, нафтова суміш вже пішла і в місцевий ставок. А це загрожувало справді екологічною бідою громаді.

«Потрібно негайно з’ясувати причини і обставини забруднення. Першочергово необхідно знайти місце пориву. На щастя, на території району кулі не летять і снаряди не рвуться, тому беріть і терміново робіть», – наголосив Володимир Артюх, звертаючись до присутніх на місці події.

Доручення голови, які він надав керівництву Роменської РВА та представникам екологічної інспекції, були виконані в найкоротший термін.

На місце події відразу ж приїхали головні інженери Державної екологічної інспекції у Сумській області. Вони наголосили на необхідності нафтовидобувному підприємству, яке працює в цій місцевості, ліквідувати порив трубопроводу. А також в найкоротший час ліквідувати наслідки аварії.

Наразі порив ліквідовано. Підприємство має терміново ліквідувати наслідки забруднення.

Тож завдяки особистому втручанню очільника області та оперативній й ефективній роботі керівництва району, громади, екологічної інспекції вдалося запобігти справжній екологічній біді в Роменському районі.

Питання щодо ліквідації наслідків забруднення очільник області триматиме на особистому контролі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору