Завтра у Конотопі судитимуть Олега Стогнія
Поділитися в
Копіювати посилання
Вже містом поповзли чутки, що нібито секретар Роменської міської ради Вячеслав Губарь забрав заяву щодо його побиття міським головою Олегом Стогнієм.
З відкритих джерел нам стало відомо, що завтра в Конотопі під головуванням судді Тетяни Анатоліївни Буток відбудеться перше засідання у цій справі.
Оскільки в Ромнах судді взяли самовідвід, то рішенням Сумського апеляційного суду розгляд справи перенесли в Конотоп.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: