Завтра у Конотопі судитимуть Олега Стогнія

Влада, Суд 18:00, 21.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вже містом поповзли чутки, що нібито секретар Роменської міської ради Вячеслав Губарь забрав заяву щодо його побиття міським головою Олегом Стогнієм.

З відкритих джерел нам стало відомо, що завтра в Конотопі під головуванням судді Тетяни Анатоліївни Буток відбудеться перше засідання у цій справі.

Оскільки в Ромнах судді взяли самовідвід, то рішенням Сумського апеляційного суду розгляд справи перенесли в Конотоп.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору