“Збирали брата по шматках…” — на Сумщині російські військові розстріляли чоловіка із БТРа + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

На Недригайлівщині 55-річного мешканця села Спартак розстріляли із БТРа російські військові. Сталося це на початку березня. Подробиці далі.

Село Спартак Роменського району розташувалося обабіч дороги Терни – Недригайлів. Мешкає тут до пів сотні людей.

"Збирали брата по шматках…" — на Сумщині російські військові розстріляли чоловіка із БТРас. Спартак. Суспільне Суми.

Брат загиблого — Іван згадує: “25 лютого йшли колони. Отут ми стояли. Вони тихенько проїхали, десь 150 одиниць. Не займали нікого”.

Для родини пана Івана все змінилося 4 березня. Російська колона рухалася у бік Ромен конотопським напрямком і вбила його брата: “Два БТРи їхало й 15 бензовозів. Наші ж тут місцеві поїхали і там наваляли дерев, один бензовоз застряг. Вони чекали на нього, на того бензовоза. Воно ж із дороги видно – то й побачили. Він не один там був. Багато було. Усі повтікали, а він не встиг”.

"Збирали брата по шматках…" — на Сумщині російські військові розстріляли чоловіка із БТРас. Спартак. Суспільне Суми.

Загинув чоловік на власному городі. Брат Володимира розповідає: “Дорога, насип. Це воно зараз почало трішки зеленіти, а тоді було видно добре. Напевно, побачили. Вони ж тут із місцевими хлопцями вийшли та дивилися, що їдуть машини. А той став і почав стріляти. На шматки… Я там знайшов уламки з тих снарядів. Приїжджала поліція, я їм все це повіддавав, писали протокол”.

“Я побачив ногу і зрозумів, що там нічого рятувати” — юнак з Сумщини, який натрапив на танки РФ.

Розстріляли беззбройного чоловіка з БТРу, говорить Іван: “Важко… Усе гуде. Їдуть. А він лежить там пошматований. Усе це страшно, звісно. Шматки ходили з братом годину збирали. Поїхали, спасибі племінникам, у Терни в труну зібрали. Зранку хлопці місцеві викопали яму, привезли батюшку з Гринівки. Сховали тихенько та і все”.

"Збирали брата по шматках…" — на Сумщині російські військові розстріляли чоловіка із БТРаСуспільне Суми

Володимиру Пшіннику було 55 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору