Зеленський пообіцяв розібратися з деталями про дозвіл на виїзд військовозобов’язаних

 Поділитися

Поділитися в

Президент Володимир Зеленський пообіцяв розібратися в питанні порядку виїзду за межі місць реєстрації осіб, які є військовозобов’язаними, на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача у середу.

«Сьогодні у суспільстві було багато суперечок щодо рішення Генштабу ЗСУ про затвердження Порядку отримання якихось дозволів для військовозобов’язаних, призовників і резервістів. Бачу, що є різні оцінки такого рішення, є нерозуміння і навіть обурення у суспільстві. Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і Головнокомандувачу ЗСУ доповісти мені всі деталі під час завтрашнього чергового засідання Ставки Верховного головнокомандувача одним з пунктів порядку денного. Я обіцяю народу з цим розібратися», – сказав Зеленський.

Як ми повідомляли, Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив своє рішення щодо заборони мобілізованим чоловікам залишати місце проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це йдеться в рішенні Генштабу.

Згідно нього – призовники, військовозобов’язані та резервісти можуть залишати місце проживання лише за умови наявності дозволу військкомату. Дозвіл видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору