Землі Роменської громади продаватимуть на аукціоні

Влада, Громада, Земля 14:00, 25.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відтепер купити землю в Роменській громаді можна на аукціоні. Вчора, 24 листопада, на сесії Роменської міської ради таке рішення підтримали депутати.

Це рішення голова Роменської міської ради Олег Стогній назвав «надважливим» і написав у Фейсбук, що «е-торги «зроблять сферу земельних відносин прозорішою» та збільшать надходження до міського бюджету».

Отож, до переліку земельних ділянок для проведення земельних торгів для продажу права оренди ввійшли 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 88,7509 га та  земельна ділянка площею 0,2385 га (кадастровий номер 5910700000:03:009:00370) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», яка знаходиться за адресою: м. Ромни, вул. Прокопенка, 43/24.

Переваги аукціону земельних торгів:

  • залучення додаткових коштів (більш ніж від ринкової вартості);
  • на аукціон виставляється земельна ділянка з уже готовою землевпорядною документацією, тобто набувач не витрачає час на самостійне проходження складних та тривалих процедур відведення та погодження;
  • аукціон є відкритим та прозорим способом відчуження земельних ресурсів територіальної громади, тобто виключає вплив корупційних діянь;
  • поліпшення інвестиційного клімату;
  • наповнення місцевого бюджету.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору