Журналістка липоводолинського видання – серед переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт з децентралізації

 Поділитися

Поділитися в

У Міністерстві розвитку громад та територій нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2021 році, повідомляє сайт Сумської обласної державної адміністрації.

У номінації «Стаття у друкованому ЗМІ» журналістку липоводолинської газети «Наш край» Юлію Міщенконаородили Дипломом І ступеня за матеріал «Новоселівська громада: експеримент чи бажання піти проти системи?».

Конкурсна комісія розглянула 274 журналістські роботи. 11 журналістів з Вінницької, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Сумської, Херсонської та Хмельницької областей отримали дипломи та грошові сертифікати.

Зауважимо, у 2021 році регіональні медіа у розрізі децентралізаційної тематики найчастіше писали про: досвід сільських громад, які в рази збільшили бюджет, подолали безробіття, прийняли стратегії розвитку; реформування місцевого самоврядування на півдні України; впровадження нових ідей соціального захисту громадян; розвиток кооперації для майбутнього громад; впровадження проєктів з енергонезалежності; «інвестиційні магніти»; екологічні успіхи територіальних громад.

Організаторами конкурсу є Міністерство розвитку громад та територій України за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та інформаційної підтримки ГО «Інтерньюз-Україна». За п’ять попередніх років дипломами конкурсу відзначено 61 конкурсну роботу.

Фото зі сторінки Юлії Міщенко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору