Жителів Роменщини просять голосувати за туристичний проєкт «Шлях кошового отамана»

 Поділитися

Поділитися в

Таке повідомлення з’явилося на сайті Роменської міськради.

Роменська міська територіальна громада пройшла перший етап конкурсу «Наша громада», організований телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Для участі у конкурсі  відділом розвитку території управління економічного розвитку Роменської міської ради поданий проєкт «Створення культурно-туристичного маршруту «Шлях кошового отамана» в селі Пустовійтівка Роменської міської територіальної громади Роменського району Сумської області». Переглянути презентацію проєкту можна на сайті конкурсу «Наша громада»: https://otg.fakty.com.ua/communities/romenska-gromada

На черзі другий етап Конкурсу «ПЕРШЕ ГОЛОСУВАННЯ», під час якого проводиться відбір 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі.

Голосування відбувається з 10.05.2021 до 31.05.2021 року на сайті https://otg.fakty.com.ua/.

Щоб підтримати проєкт громади – треба зареєструватися на сайті через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати проєкт, поставивши відмітку «Проголосувати».

Підсумки інтернет-голосування та голосування експертного журі будуть опубліковані 10.06.2021 року на сайті конкурсу.

«Тож просимо мешканців нашої громади долучитися до інтернет-голосування та разом здобути перемогу проєкту «Створення культурно-туристичного маршруту «Шлях кошового отамана» в селі Пустовійтівка Роменської міської територіальної громади Роменського району Сумської області» у Конкурсі «Наша громада», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору