Жителька Конотопа встановила вебкамеру біля військового об’єкта та передавала ворогу дані про ЗСУ

Війна, Кримінал 13:48, 8.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

До суду направили обвинувальний акт стосовно 35-річної жінки, яку, за даними слідства, завербували спецслужби рф через месенджер.

Вона фіксувала розміщення українських військових у Конотопському районі, а також встановила поблизу військового об’єкта камеру відеоспостереження для передачі інформації ворогу в режимі реального часу.

Крім того, жінка планувала встановити радіоприймач для допомоги окупантам в обході української системи РЕБ. За це отримувала гроші.

Із листопада 2025 року підозрювана перебуває під вартою без права на заставу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору