Зупинилося серце: на Донеччині помер житель Вільшанської громади Віктор Трохименко

Армія, Війна 15:04, 9.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

30 листопада, під час виконання свого військового обов`язку, пішов із життя наш земляк, воїн, захисник України, мужня і смілива людина, 51-річний житель Вільшанської громади – Трохименко Віктор Васильович. Зупинилося серце. Цю сумну звістку повідомляє газета «Голос Посулля».

Віктор Васильович народився в селі Великі Будки 3 січня 1971 року в родині сільських трударів. Після закінчення 8 класів Великобудківської школи в 1986 році навчався у Сумському ПТУ №6, де здобув спеціальність електрогазозварника. З 1988 по 1990 рік проходив службу в лавах армії. З 1990 по 1994 рік працював у м.Суми в будівельній організації.

В 1994 році Віктор Васильович повернувся в рідне село, де працював механізатором в місцевому сільськогосподарському підприємстві. Де б він не трудився, завжди користувався повагою у колег і односельців за свій професіоналізм, чуйність і готовність прийти на допомогу.

Повномасштабна війна з росією, яка триває вже більше восьми років, забрала вже тисячі життів українців. Чимало патріотів з перших днів вторгнення стали на захист своєї Вітчизни. Серед них був і наш земляк Віктор Трохименко. З 12 вересня 2022 року він був мобілізований до лав Збройних Сил України та проходив службу в Донецькій області у військовій частині А1815 кулеметником, мав звання молодший сержант.

На 52 році обірвалося життя захисника Вітчизни, який віддав найцінніше відстоюючи цілісність і незалежність рідної України – своє життя.

Поховали героя на рідній землі у селі Великі Будки. Провести Віктора Трохименка в останню путь зібралася вся громада. Щирі слова співчуття родині покійного – дружині та доньці, всім рідним і близьким.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору