Звернення Дмитра Живицького до жителів Сумщини

Суспільство 10:19, 4.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

 

🆘 Евакуація мирного населення Сумщини.

РОЗ’ЯСНЕННЯ СТАНОМ НА 4 БЕРЕЗНЯ

Над цим питанням ми працюємо уже тиждень, з першого дня війни.

Робимо усе можливе і неможливе, аби це зробити!

 

Вчора відбулися відповідні перемовини між країнами. І ми очікуємо, що буде можливість, щоб завезти ліки, продукти харчування, одяг, щоб забезпечити життєдіяльність на території області.

Я мав розмову з Президентом України, де було проговорено можливості завезення в міста, які знаходяться в облозі, продуктів харчування, ліків.

 

📌Щодо евакуації мирного населення❗

Наразі є дуже високі ризики, що коли ми будемо вивозити організовані групи людей, можуть повторяться трагедії, які були в Грузії, на Луганщині, Донеччині, коли росіяни віроломно розстрілювали мирних мешканців.

❗”Зелених коридорів” для евакуації на даний момент в області немає!

 

Сьогодні продовжуються обстріли і цивільних автомобілів і мирних жителів області. Російський ворог божеволіє, не знає, що робити, бо наземна операція захлинулась. Обстрілюються мирні люди, об’єкти критичної інфраструктури, житлові масиви. Це схоже на якусь паніку, агонію.

 

❗Росія не дотримується жодних норм і правил під час ведення війни!

 

Ми працюємо активно спільно з Президентом України, урядом, моїми колегами з інших обласних адміністрацій, щоб не допустити гуманітарних катастроф у наших містах.

Працюємо з усіма громадами, з народними депутатами від Сумської області, щоб була координація роботи і гуманітарного штабу, який ми створили ще 26 лютого. Штаб налагодив роботу – збір допомоги, роботу щодо отримання гуманітарної допомоги і ми забезпечуємо усім необхідним тих, хто цього потребує.

 

Сьогодні надходить багато допомоги з усього світу. Вся наша команда координує діяльність міжнародної допомоги та допомоги з різних областей України. Сьогодні Сумщиною пишаються вся Україна і весь світ!

 

Сумщина, Харківщина, Чернігівщина першими прийняли на себе удар ворога і продовжують стримувати просування ворога вглиб країни.

 

Шановні мешканці Сумщини, шановна тероборона, військові!

Вами пишається сьогодні увесь світ.

Я щиро вдячний кожному, хто став на захист нашої землі.

Кожному, хто робить все, що в його силах і трохи більше.

Ми з командою працюємо 24/7 увесь останній тиждень і теж робимо усе, що можливо, і не можливо для забезпечення захисту, і безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору