Звіт Дениса Ващенка: як жила Роменщина цього дня та, які плани на – найближчі

Війна, Влада, Громада 22:00, 29.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Основні тези з вечірнього звернення голови Роменської військової адміністрації Дениса Ващенка.

На Роменщині ворожих військ немає. Дороги в напрямку Прилук, Лохвиці, Полтави, Сум, Липової Долини – вільні і безпечні для пересування. Конотопський напрямок – досі небезпечний. Люди їздять, але…

По громадах – все під контролем.

Газова служба – хотів би попросити всіх, будуть проводитися перевірки мереж. Якщо до когось приходитимуть по домівках, прошу бути готовими. Вони будуть з посвідченнями і робитимуть свою справу. Завтра буде офіційне звернення від газовиків. Будуть перевіряти вузли тиску. Це не означає, що будуть заходити в кожну домівку, але варто знати, що такі роботи відбуватимуться.

Приємні новини – обмін полоненими відбувся. Нагородили прикордонника з острова Зміїний – того хлопця, який відзначився фразою про російський корабель.

Щодо надписів по району про «російський корабель» – вони мають залишитися. Деякі роменці жалілися, тому міський голова зняв цей надпис у Ромнах. Але Олег Стогній пішов на зустріч і повісив його туди, де він і був. Бо всі мають розуміти, куди дорога російськи окупантам. Прошу вибачення у тих, кому це приносить незручності. Але знімуть його тільки після перемоги.

Намагаємося відновити маршрути і міжміські.

Щодо завищених цін – треба звертатися до робочих груп, які створені у кожні громаді. Можете сфотографувати ціни й з цими доказами звертатися до цих груп.

Рейс на Плавинише – там ули проблеми ідо війни. Якщо буде варіант вирішення. Звернуся до голови громади з цим питанням.

Світломаскування в комендантську годину – це вкрай важливо. На звернення людей, які повідомлятимуть про порушення, будемо виїжджати. Тому не ображайтеся, бо будуть певні наслідки.

Радіо ФМ 106,6 – мав розмову з міським головою. Порозуміння не знайшли. Бо роменське радіо має обов’язково працювати і ще й розвиватися. Поки що робота радіо на паузі, але ми почали розбиратися.

Нова Пошта – працює відділення №1. Я дякую їм і за це.

Роменське радіо ФМ 106,6 – на «паузі»: «Радіо ФМ 106,6 – мав розмову з міським головою. Порозуміння не знайшли. Бо роменське радіо має обов’язково працювати і ще й розвиватися. Поки що робота радіо на паузі, але ми почали розбиратися…».

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору