АТОвці й громадські активісти з Липової Долини, Ромен та Недригайлова мітингували під стінами Сумської адміністрації

Акція, Влада 14:58, 17.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 березня, під стінами Сумської обласної адміністрації мітингували АТОвці Сумщини. А разом з ними й сім’ї загиблих в АТО та громадські активісти. Вони вийшли сказати «ні» складу Координаційної ради учасників бойових дій, яку створили в ОДА, та нагадати про ряд проблемних питань, які стосуються учасників АТО та їхніх сімей.

На мирній акції побували й наші земляки – з Ромен, Липової Долини та Недригайлова, які хотіли донести свої вимоги голові Сумської обласної державної адміністрації Василю Хомі.

«Разом з учасниками війни за Незалежність України включені дивним чином представники різних громадських організацій, які відкрито підтримували, та думаю, і підтримують на даний час країну агресора», – пояснив мету зібрання організатор протесту голова ГО “Спілка ветерани АТО Липоводолинського району» Олександр Солоніков.

Та до мітингарів на зустріч вийшов заступник голови Сумської обласної державної адміністрації В’ячеслав Печененко. Тому домовилися повторно зустрітися вже в понеділок, 22 березня о 14:00 в Сумській ОДА.

Олександр Солоніков озвучив, про що мають наміри говорити наступного понеділка.

«Все ж таки будемо вимагати розробити програму соцпідтримки родин загиблих бійців, обласну програму щодо надання одноразової допомоги учасникам АТО та родинам загиблих бійців на придбання житла. Не полишаємо питання «очищення» Координаційної ради. Вона має бути створена не з адмінресурсу, а з учасників бойових дій та громадських активістів. Нагадаємо, що соціальні обласні програми з безкоштовного перевезення пільгових категорій мають працювати. Ну і будемо піднімати питання госпіталю. Його віддали під ковідне відділення, персонал розбігся. І нам фактично ніде лікуватися», – поділився планами пан Олександр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору