АТОвці зустрілися з головою ОДА Василем Хомою, аби «викинути» зі складу ради «проросійськи налаштованих громадян»

Акція, Влада 11:08, 24.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Представники спілок учасників російсько-української війни та родин загиблих зустрілися з головою Сумської обласної державної адміністрації Василем Хомою. Серед них – і наші земляки з Роменського району.

Наболіле питання для АТОвців – це склад та умови роботи координаційної ради, яка має захищати права учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

«Було основне питання – переформатування координаційної ради, куди ввійшли деякі проросійськи налаштовані громадяни. На зустрічі було вирішене питання, що даних осіб не буде. Якщо це представники інтернаціоналістів, то це повинні бути воїни-інтернаціоналісти проукраїнські. Наскільки я розумію, голова ОДА запевнив, що так воно і буде», – прокоментував голова ГО «Спілка ветерани АТО Липоводолинського району» Олександр Солоніков.

Серед членів створеної головою облдержадміністрації ради – голова обласної Спілки ветеранів Афганістану Анатолій Линник. Саме через його присутність у цій раді Атовці на минулому тижні вийшли на мітинг до ОДА, а тепер – провели цю зустріч.

Довідково:

Анатолій Линник був членом Партії регіонів. У 2010-2015 роках обирався до обласної ради від неї. Також очолював обласне управління комунального майна.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору