Автобуси або посада: новому директору КП «Комбінат комунальних підприємств» нагадали про «благодійні» автобуси, які мають виїхати на рейси

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 5 липня, на нараді у Роменській міській раді заслухали пояснення керівника КП «Комбінат комунальних підприємств» РМР Ігоря Щербака щодо виконання ним доручень наданих на оперативній нараді 14.06.2022 міським головою.

Також заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Суходольський звернув увагу керівника КП «ККП» РМР щодо залучення до міських перевезень автобусів, придбаних за бюджетні кошти, наголосивши, що остаточний термін – 15 липня цього року. Інакше, як зазначив Олег Стогній,  «будуть вжиті заходи, у зв’язку з невиконанням посадових обов’язків директором КП «ККП» РМР».

Нагадаємо, що Ігор Щербак працював на посаді цього комунпідприємства до призначення Володимира Безручка. А під час того, як Безручко очолював КП «ККП» РМР» і були придбані «благодійні» автобуси. Кошти на них як спонсорську допомогу надало ТОВ «МХП – Урожайна країна» за те, що депутати продовжили договір оренди землі на 10 років.

Отож, перед директором Щербаком, який зовсім недавно повернувся на своє колишнє місце, постала серйозна задача – пустити автобуси на рейси, які були придбані ще у січні цього року.

Фото ілюстративне.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору