«Дно»: так нардеп Віталій Безгін оцінив бажання Олега Стогнія розвивати громаду

Влада, Суспільство 18:00, 23.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

«Про який розвиток Роменської громади можна говорити, якщо голова громади не вважає за необхідне зустрітися із заступником міністра, депутатами, заступником голови ОДА, головою РДА, які відвідують об’єкти в його громаді? Не вважає за необхідне обговорювати розвиткові і соціальні проєкти. Дно», – написав в соцмережі народний депутат України, голова підкомітету ВР із розвитку громад та територій Віталій Безгін після візиту на Роменщину.

Як ми повідомляли, сьогодні, 23 березня, Роменщину з робочим візитом відвідав заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря, народний депутат України, голова підкомітету ВР із розвитку громад та територій Віталій Безгін, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Максименко та народний депутат України Максим Гузенко. Вони побували у Роменській школі №7 та відділенні невідкладних станів КНП «Роменська центральна районна лікарня», де зараз проводиться ремонт.

Голова Роменської громади Олег Стогній на зустріч не прийшов. Замість нього була присутня заступник голови Роменської міської ради Олена Юракова.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору