Капітальний ремонт Роменської школи №7 на фініші: інспектувати заклад приїхав заступник Міністра з розвитку громад та територій Іван Лукеря + ФОТО

Влада, Освіта 14:38, 23.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 23 березня, до Роменської школи № 7 завітала ціла делегація представників різних рівнів влади. Зокрема, на зустрічі з педколективом був заступник Міністра з розвитку громад та територій Іван Лукеря, голова підкомітету Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін, народний депутат України Максим Гузенко, заступник голови Сумької обласної державної адміністрації Віталій Максименко, голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко, заступник голови Роменської міської ради Олена Юракова. Зустріч ініціював народний депутат України Максим Гузенко.

Як ми раніше повідомляли, капітальний ремонт цього закладу йде до фінішу і кошти для цього є. Але є й деякі технічні нюанси, які не дозволяють ввести школу в експлуатацію. Саме на цьому сьогодні присутні представники влади робили акцент.

«Ремонт у школі треба завершувати і разом з цим контролювати роботи, аби школа була готова до прийняття в експлуатацію в короткий термін», – прокоментував заступник Міністра з розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Народний депутат України Максим Гузенко зазначив, що зараз найбільш болючим є питання встановлення вентиляції в спортзалі та спортмайданчиків, які не були внесені до проєкту реконструкції школи. Але це все в процесі вирішення і скоро Роменська школа №7 буде повністю відремонтована.

Всі присутні оглянули навчальні класи, спортзал, а також підвал, в якому дирекція школи планує зробити роздягальню для старших класів.

У розмовах піднімалося питання того, що капітальний ремонт в школі має бути завершеним якомога швидше і все до сантиметра має відповідали вимогам, щоб її можна було ввести в експлуатацію.

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість капітального ремонту цього закладу складає 36,2 млн. грн. Він реалізується в рамках програми “Велике будівництво”.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору