Губернатор Василь Хома на Роменщині: про громади, ремонт шкіл та COVID-19

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 25 березня, під час представлення голови Роменської державної адміністрації Дениса Ващенка, губернатор прокоментував і соціально-важливі питання області та Роменського району.

Зокрема, Василь Хома зазначив, що кожна громада повинна мати свою стратегію розвитку.

«Я вважаю, що всі ОТГ повинні мати стратегії розвитку, які мають бути інтегровані в стратегію розвитку Сумської області. Щоб ми могли спільно реалізувати різні програми: соціальні, економічні проекти для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць в громаді», – сказав губернатор.

Щодо ситуації  в області із захворюваністю на коронавірус, він зазначив, що лікарні забезпечені киснем не нижче 83%.

«Ще є фонд по резервним концентраторах. Тому лікарням, які визначені для лікування хворих на ковід, будемо їх передавати», – повідомив Василь Хома.

Також додав, що цього тижня Сумщина перейшла вже до третього етапу вакцинації: щеплюють працівників шкіл та поліції.

Василь Хома розповів про те, як організована підтримка підприємців, діяльність яких потрапила під обмеження.

«Комісією прийнято рішення рекомендувати органам місцевої влади надати пільги по оренді землі, по оренді комунальних приміщень, по оплаті єдиного податку. Крім цього, за ініціативи Президента, 8 тис. грн будуть компенсуватися підприємцям. А різниця між 8 тис грн і середньою заробітною платою повинна компенсуватися органами місцевої влади», – розповів він.

Ще голова Сумської обласної державної адміністрації прокоментував і ремонт в опорних школах Роменського району.

«Я розчарований процесами будівництва в Недригайлівській школі. З 2018 року не можуть добудувати. На цей рік заплановані кошти в розмірі 17 млн грн, проектно-кошторисна документація потребує переформатування. Більш за все, доведеться робити в два етапи. У Роменській школі №7 ремонт на завершальному етапі», – прокоментував очільник Сумщини.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору