Матеріали перевірки в Роменській психлікарні передадуть до прокуратури

Суспільство 10:01, 9.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини Дмитро Бойченко під час робочої зустрічі з начальником відділу нагляду за дотриманням законів при виконанні судових рішень у кримінальному провадженні, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Сумської обласної прокуратури Леонідом Огороднійчуком презентував щорічну доповідь Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина за 2020 рік.

Нагадаємо, що про цю доповідь йшлося на нараді у КП КНП Сумської обласної ради «Обласна клінічна спеціалізована лікарня» у Ромнах. Тоді губернатор Василь Хома зазначив, що є сигнал про порушення прав та гідності пацієнтів цього закладу, що встановила моніторингова комісія Уповноваженого з прав людини.

Зокрема, у матеріалі в ЗМІ йшлося про те, що останній раз на свіжому повітрі пацієнти були ще восени, в туалет виводять що дві голини, а вночі – взагалі для справляння фізіологічних потреб виставляють у палатах відра.

Отож, як стало відомо, друковані матеріали щорічної доповіді буде скеровано до Окружної прокуратури міста Суми, Конотопської, Охтирської, Роменської, Сумської та Шосткинської окружних прокуратур для вивчення та врахування в роботі.

За повідомленням Сумської обласної прокуратури

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору