На коригування проекту їдальні Роменського ліцею №1 кошти виділили

Влада, Діти, Освіта 16:02, 25.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

На коригування проектно-кошторисної документації на прибудову (їдальні) Роменського ліцею №1 ім П.І. Калнишевського депутати передбачили 537 тисяч гривень. За це рішення проголосував 31 депутат. Орієнтовна вартість самого будівництва – 30 млн грн.

Передісторія

Ще навесні цього року депутат Роменської міської ради Василь Ремінець розповів, що у Роменському ліцеї №1 ім П.І. Калнишевського діти змушені харчуватися у підвалі на глибині більше, ніж 2, 2 м. Сам харчоблок має дві кімнати: кухню – 60 кв метрів і обідню залу в 75 кв м.

«Площа цих кімнат не відповідає вимогам нових санітарних правил стосовно приготування їжі та харчування учнів», – повідомив Василь Ремінець.

Тому він від імені дирекції школи звернувся до Олега Стогнія та депутатів щодо виділення коштів на фінансування коригування проектної кошторисної документації та проведення експертизи, виготовленої у 1991 році на прибудову шкільної їдальні цього закладу.

Також це питання обговорювалося у самому закладі під час візиту губернатора Дмитра Живицького. Тоді домовилися щодо співфінансування: 80-90% – державна субвенція, решта – кошти з міського бюджету. Але за умови коригування проектно-корисної документації, на який сьогодні депутати виділили кошти.

Також голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко повідомив, що зараз вже є можливість  виділення 26 млн грн від держави. Відповідно – є шанси, що в наступному році будівництво їдальні внесуть до списку тих, які будують за рахунок коштів ДФРР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору