Не до того відповідача: суд відмовив нещепленій вчительці у відшкодуванні зарплати за вимушений прогул

COVID-19, Освіта, Суд 16:01, 15.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

9 грудня Роменським міськрайонним судом виготовлено повне рішення у справі про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи у зв’язку з відсутністю щеплення, поновлення на роботі і оплату за час вимушеного прогулу вчительки Роменської ЗОШ № 2 ім. А. Йоффе.

Як ми вже повідомляли, суд скасував наказ про відсторонення від роботи вчительки, яка не щепилася проти COVID-19.

А от в решті позовних вимог: поновлення на роботі і оплату за час вимушеного прогулу, відмовлено.

При відстороненні трудові відносини працівника з роботодавцем не припиняються. Оскільки вчителька лише тимчасово не була допущена до виконання своїх трудових обов`язків (а не звільнена з роботи), вимога про поновлення на роботі задоволенню не підлягає так як є безпідставною.

Крім того, позивачкою пред’явлено вимогу про стягнення зареднього заробітку за час вимушеного прогулу до Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім.акад. А.Ф. Йоффе. Суд відмовив в задоволенні цієї вимоги, але слід зазначити, що підставою для відмови у стягненні середнього заробітку є не відсутність права вчительки на отримання середнього заробітку, а звернення з цією вимогою до неналежного відповідача.

Так вчительці П. виплату заробітної плати проводить Відділі освіти Роменської міської ради, який і має виплачувати середній заробіток за час вимушеного прогулу має виплачуватися, а не  Роменська ЗОШ № 2, до якої пред’явлено вимогу.

При цьому судом роз’яснено позивачці, що вона не позбавлена права вимоги в цій частині заявлених вимог в порядку, визначеному чинним законодавством до належного позивача.

За повідомленням Роменського міськрайонного суду Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору