Нові «управителі» роменських будинків проводять зустрічі з мешканцями

Влада, Громада, ЖКГ 11:08, 15.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляють на сайті Роменської міської ради.

«За дорученням міського голови КП «Житло-Експлуатація» РМР», ПП «Житло-Сервіс», ПП «Марс» та ПП «Наш Дім» проводять зустрічі із мешканцями обслуговуваних будинків з питання переліку та вартості їх послуг», йдеться у повідомлені.

Також зазначається, що голова Роменської міської ради Олег Стогній наголосив на важливості питання ціни та якості робіт.

«…підприємства з обслуговування житлового фонду, підвищивши вартість послуг та збільшивши їх кількість, повинні надавати їх якісно, і таким чином довести правомірність своїх дій. Проте, мешканці будинків вправі самі визначатися з переліком послуг, які хочуть отримати від управителя багатоквартирного будинку, для чого повинні зорганізуватися і подати управителю відповідну заяву за підписами не менш як п’ятдесяти відсотків споживачів», – пишуть на сайті.

Нагадаємо, у Ромнах ціни на послуги з обслуговування багатоквартирних будинків піднялися майже на 50%. Це сталося після того, як ліквідувалися ЖЕКи, а замість них прийшли «управителі».

Як з’ясувалося,  нові організації розширили перелік своїх послуг, через що – зросли тарифи. Однак, роменці говорять, що незадоволені якістю тих послуг, які надавалися і до їхнього «розширення». А тим більше – не хочуть платити ще більше тепер. Бо переконані, що деякі позиції взагалі не потрібно або ж їх просто не можна «реалізувати» у роменських будинках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору