Олег Стогній про заборгованість по зарплаті на КП «Комбінат комунальних підприємств»: причина в тому, що протягом останніх трьох місяців підприємство не надавало акти виконаних робіт

Влада, Громада, ЖКГ 10:25, 3.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Під час розширеної наради обговорювали, аналізували та шукали шляхи вирішення гострого питання щодо заборгованості заробітної плати працівникам КП «Комбінат комунальних підприємств» РМР. Про це повідомляє голова Роменської міської ради Олег Стогній.

Нарада пройшла за участю обласних і місцевих депутатів, членів наглядової ради КП «ККП», керівного складу міської ради, представників УЖКГ РМР та КП «ККП».

«У ході конструктивного обговорення, у черговий раз, був підтверджений факт – чому виникла заборгованість по заробітній платі. Тож, причина в тому, що протягом останніх трьох місяців (червень, липень, серпень) КП «ККП» не надавав акти виконаних робіт за надані послуги працівникам даного підприємства. За інформацією УЖКГ РМР акти, за вищезазначені місяці, станом на 02.09.2022 до них не надходили. Питання дуже важливе. Вирішувати його потрібно негайно. Тому мною надано доручення КП «ККП» терміново подати акти виконаних робіт, для подальшої виплати заробітної плати працівникам підприємства. А УЖКГ РМР перевірити їх згідно діючого законодавства», – пише Олег Стогній.

Міський голова наголошує, що «все залежить від керівництва КП «ККП» РМР».

Ми вже писали, що роменські комунальники вже кілька місяців не отримують зарплату. На минулу сесії приходи працівники цього підприємства, аби розібратися, чому так відбувається. Тоді директор ПК Ігор Щербак говорив, що зарплата «не виплачуємо по одній причині – тому що головне управління не приймає актів виконаних робіт» і «просто дається вказівка їх не підписувати».

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору