Перевізник, який у Ромнах покинув «проблемні» маршрути, возитиме жителів Недригайлівської громади

Влада, Транспорт 15:05, 12.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сторінці Недригайлівської громади повідомляють, що від 5 серпня 2021 року укладено тимчасові договори з фізичною особою-підприємцем Діжечко С.М. на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Недригайлівської селищної ради. Зокрема, по маршрутах «Недригайлів – Хоружівка та «Недригайлів – Горькове».

Нагадаємо, що підприємець Діжечко до 1 серпня обслуговував роменські маршрути № 10 «Вул. Берегова – вул. Космонавтів (СБК)», № 11 «Вул. Декабристів – вул. Мельникова», № 14  «Коледж КНЕУ – ШБУ 13» та «Ромни – Малі Бубни». Але сам подав звернення до Роменської міської ради про розірвання договорів на перевезення, яке йому депутати задовольнили.

Відтак, на чотири відмовних маршрути у Ромнах знайшли тимчасових перевізників. Проте, роменчани, які користуються  маршрутами №11 та №14 жаліються на некомфортні маршрутки, які вийшли на ці рейси.

До речі, судячи з повідомлення на сторінці Недригайлівської громади, недригайлівцям довелося добре попотіти, аби переманити роменського перевізника до себе.

«Прийняттю цього рішення передувала значна робота відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради та депутата Недригайлівської селищної ради Сергія Педька по залученню перевізника: неодноразові зустрічі, перемовини, консультації з питань вивчення пасажиропотоку, збереження діючих графіків руху, оптимізація рейсів за певними напрямками», – йдеться в дописі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору