Після «судового» повернення Оксани Бойко на посаду директора Роменського центру реабілітації для дітей, 9 з 12 працівників хочуть звільнитися

Суспільство 15:32, 31.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Ми вже писали, що нещодавно через суд Оксана Бойко повернулася на посаду директора Роменського центру реабілітації для дітей імені Наталії Осауленко. Таке рішення виніс Сумський апеляційний суд. Той час поки Оксана Бойко судилася, заклад очолювала Тетяна Юрченко.

 Зачувши новину про повернення екс-директорки, дев’ять з дванадцяти працівників цього закладу написали заяви на звільнення. А батьки – відмовилися водити своїх дітей. Тому вчора батьки, діти яких проходять реабілітацію в закладі, влаштували акцію підтримки Тетяни Юрченко та акцію супротиву «старому-новому» керівнику Оксані Бойко. Ходили до Роменської міської ради, зокрема, залучилися підтримкою голови Роменської міської ради Олега Стогнія.

«Коли призначив нового керівника, центр «ожив» і від вас (авт. – від батьків) надходили тільки позитивні відгуки. Але, на жаль, сталося так, що поновився цей безвідповідальний керівник… Я не можу нічого вдіяти. Тому все у ваших силах – відстоювати заклад… Нам треба боротися. Я себе не відділяю від вас», – звернувся Олег Стогній до батьків, які прийшли в міськраду.

Працівники закладу пояснюють, чому не хочуть вчергове працювати під керівництвом Оксани Бойко. Музичний керівник, асистент вчителя реабілітолога Ольга Подолян говорить, що пів року директорки взагалі не було на своєму робочому місці.

А, за словами практичного психолога Галини Даник, яка працює в центрі близько 20 років, в колективі  ніколи не було такої «ненормальної обстановки», як при Оксані Бойко.

«…З приходом Бойко Оксани Миколаївни у нас почалися постійні скандали, постійні конфлікти через її непрофесійність і некомпетентність… Ми виступали майже рік тому і раніше, писали скарги, писали звернення до міського голови, зверталися, вимагали її звільнення оскільки з нею працювати було просто неможливо. Її звільнили і призначили Юрченко Тетяну Олександрівну. Під час роботи Тетяни Олександрівни значно покращилася матеріально-технічна база центру. Колектив був задоволений оскільки вона працювала творчо з колективом, зуміла його об’єднати і мала підхід до кожного працівника», – пояснює ситуацію Галина Даник.

Батьки говорять, що не будуть водити своїх дітей до цього закладу, поки не поновлять на посаді Тетяну Юрченко. Щодо Бойко – кажуть, що «було багато прикрих інцидентів» стосовно працівників та дітей і «вже увірвався терпець».

«Ми, як мами, вирішили не водити дітей. Тому що працівники звільнилися і не задоволені роботою цього керівника. Коли працювала Тетяна Олександрівна, були задоволені працівники, батьки і діти. І хотілося відвідувати цей центр… Тетяна Юрченко працювала якраз під час війни. То за її керівництва зробили укриття для дітей, щоб можна було проводити заняття. А Бойко була на посаді до війни і перші два місяці після війни. На роботу вона не з’являлася, зарплата нараховувалася, потім вона виїхала за кордон», – говорить мама Олена Каливод.

Пані Олена додає, що людина з такими моральними та професійними якостями, як в Оксани Бойко, не може очолювати «особливий» заклад.

«У нашу сторону прозвучало: «Так вам і треба, вас Бог наказав, що ми алкаші батьки, наркомани. Тому в нас такі діти – з інвалідністю. Така людина не має працювати в центрі. І ми це відстоюємо!» – говорить вона.

Також батьки додають, що за керівництва Тетяни Юрченко, було облаштовано укриття, коли вимикали світло – працювали генератори, коли було холодно – вона дістала обігрівачі. Неодноразово допомагала гуманітарною допомогою і підтримувала продуктами у перші дні російського вторгнення в Україну.

Мама Юлія Касьян зазначає, що при Бойко – центр занепав. А при Юрченко – розвивався.

«Не хотілося туди заходити, не можна було на тренажерах займатися. Діти дуже любили електричний батут. Не дозволялося, бо багато тягне електрики. А з Тетяною Олександрівною – все стало по-іншому: діти відпочивають, граються, почувають себе, як вдома», – говорить жінка.

Екс-керівник центру Тетяна Юрченко говорить, що ця ситуація дуже сильно впливає на реабілітацію діток та осіб з інвалідністю, оскільки дев’ять працівників з дванадцяти хочуть звільнитися.

«Гіркий досвід уже був і ніхто не хоче нервів кожного дня і некомпетентного керівника… Я не знаю, як все передати словами. Але, батьки тримайтеся… Мені дуже жаль, що дітки не отримують якісну реабілітацію так, як найкращі фахівці, які до 20 років пропрацювали в цьому центрі, просто звільняються», – коментує ситуацію Тетяна Юрченко.

Сьогодні, 31 березня, близько 15:00 наш журналіст навідався до Роменського центру реабілітації для дітей імені Наталії Осауленко, аби взяти коментар в Оксани Бойко. Однак, її на місці не було. Телефонували – «абонент знаходиться поза зоною досяжності». Вчора ввечері намагалися зв’язатися через Фейсбук. Пані Оксана і до сьогодні не відповіла на повідомлення. Тому її коментаря немає. Однак, якщо вона матиме бажання сказати свою думку з цього приводу, редакція Ромни 24 інфо завжди готова до діалогу.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору