Рішення щодо підняття тарифів на проїзд у Роменській громаді до 12 грн. не буде підписане – Денис Ващенко

 Поділитися

Поділитися в

Голова Роменської військової адміністрації Денис Ващенко зазначив, що його турбує підняття тарифу до 12 грн. Тому, за його словами, на Роменську громаду направлять листи, щоб дали обґрунтування щодо підняття тарифу. І прокоментував рішення виконавчого комітету Роменської міської ради щодо підвищення тарифу на проїзд у міському транспорті.

«Виконавчий комітет Роменської міської ради вирішив: встановити тариф 12 грн – раз, другим пунктом тут прописано: проїзд пасажирів, які мають право на пільгове та безкоштовне перевезення міським автомобільним транспортом загального користування здійснюється відповідно до рішення Роменської міської ради від 26.01.2017 року. Я роздрукував собі це рішення, рішення підписане ще попереднім міським головою Салатуном. І саме цікаве – рішення про затвердження переліку категорій жителів м. Ромни. Тобто про жителів або Роменську територіальну громаду – тут ні слова… Самий цікавий другий пункт: затвердити перелік категорій м. Ромни ж знову, які мають право на пільгове перевезення, в робочі дні з 9:00 до 15:00. Тобто вони одразу вчорашнім рішенням виконкому, посилаючись на рішення 17 року, обмежують пільгові категорії: інваліди другої групи, інваліди третьої групи, пенсіонери за віком. Вони обмежують рух в днях, тобто у вихідні дні вказані у рішенні групи, не зможуть рухатися по пільгах у вихідні і обмежують в часі – з 9:00 до 15:00», – прокоментував він.

Також наголосив, що у ця ситуація взагалі парадоксальна і звернувся до Олега Стогнія.

«Є рішення за 29.04.21 року. І це вже рішення підписане Олегом Стогнієм – рішення про затвердження переліку категорій пасажирів, які мають право на безкоштовне та пільгове перевезення міським та приміським автомобільним транспортом… Тут вже прописано – для всіх жителів Роменської міської територіальної громади. Тут другим пунктом прописано пільгові категорії вже без обмежень в днях, тобто у вихідні люди мають право їздити по пільгах і не має обмеження в часі. І пунктом 5 прописано у цьому рішенні: «вважати таким, що втратило чинність рішення від 26.01. 2017 року». Для мене це дивно, коли виконавчий комітет приймає рішення і посилається на рішення сесії, яке вже втратило чинність. Таким чином людей вводять в оману, хочуть зекономити бюджетні кошти», – прокоментував Денис Ващенко.

Також він зазначив, якщо рішення про підвищення тарифу на проїзд до 12 грн надійде у військову адміністрацію – він  його не підпише.

Денис Ващенко нагадав, що 4 автобуси, які аграрії купили в замін на оренду землі, вже пів року стоять на одній із стоянок. І не запускаються в хід. Можливо, за рахунок цих автобусів можна було б не підвищувати тариф, а навпаки – зекономити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору