Роменське лісництво запрошує на трофейне полювання

 Поділитися

Поділитися в

Індивідуальне полювання або, як його ще називають, трофейне полювання набирає все більше і більше популярності в Україні. А за яскравістю вражень цей вид полювання гідно займає перше місце.

І, звичайно, не секрет, що успіх такого полювання багато в чому залежить від правильної підготовки мисливця. Вибір об’єкта і місця полювання, підготовка екіпіровки і спорядження, оформлення документів – все це включає в себе підготовка до індивідуального полювання. Цей процес для багатьох мисливців може стати не менш цікавим і захоплюючим, ніж сам видобуток дичини.

ДП «Роменський лісгосп» пропонує послуги по організації полювання та запрошує мисливців придбати ліцензію на добування дичини та отримати змогу під час індивідуального полювання випробувати себе як мисливця, здобути трофей і отримати масу вражень від перебування на природі.

За детальною інформацією звертайтеся в ДП «Роменський лісгосп» за адресою: вул. Сумська, 108, м. Ромни, Сумська область. Або за телефоном 099-774-32-97, Сергій Миколайович Міщенко, мисливствознавець підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору