Роменські лісівники ділилися досвідом з – шосткинськими + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Ще декілька років тому Роменські лісівники збирали інформацію, отримували досвід в сусідніх лісгоспах, як налагодити роботу розсадника та вирощувати якісний посадковий матеріал декоративних рослин. І от сьогодні, вони вже можуть поділитися знаннями і своїм досвідом з колегами.

У Шоскинському лісгоспі нещодавно змонтували теплицю і за порадами, як правильно її облаштувати зсередини, які матеріали, контейнери, субстрат та добрива використовувати звернулися до нас. Маючи певний досвід, ми радо поділилися своїми знаннями та напрцюваннями.

За словами інженера з лісових культур Сергія Дуки, у процесі вирощування якісного та презентабельного посадматеріалу дуже важливо забезпечити потрібний температурний режим, догляд, і, головне, – вчасний полив. До слова, саме роменські лісівники першими на Сумщині встановили туманну установку в теплиці ще кілька років тому.

“Наша теплиця облаштована системою туманного зрошування. Такий полив дозволяє створювати оптимальні умови для рослин, забезпечити постійну мікровологу і скоротити строки вирощування посадматеріалу. Досвід показує, що саме у такий спосіб вдається забезпечити максимальну зрошуваність і економію води”, – розповідає Сергій Дука.

“Сьогодні у Роменському тепличному господарстві зростають 48 тисяч укорінених живців. Крім того, є в наявності понад 50тисяч декоративних саджанців у контейнерах, які готові до висаджування у відкритий грунт. А постійні покупці, які вже неодноразово пересвідчилися у широкому асортименті, якості посадматеріалу для озеленення та помірних цінах, приїжджають навіть з інших регіонів України. Є постійний попит й серед місцевого населення, установ та організацій. Так, приміром, протягом минулого року було реалізовано декоративного посадкового матеріалу на майже 800 тисяч гривень”, – зазначає Сергій.

У планах Роменських лісівників – розширювати асортимент і продовжувати справу, яку вивели на високий та прибутковий рівень, адже якщо є попит, то має бути й достойна пропозиція.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору